Služby

Poznejte férové realitní služby bez kompromisů

PŘEDPRODEJNÍ PŘÍPRAVA

Na prodej nemovitosti je dobré se pečlivě připravit. Jaká je nabídka srovnatelných nemovitostí v lokalitě? Jaké jsou aktuální prodejní ceny? Pro Vaši nemovitost zpracuji podrobnou cenovou analýzu. Společně pak nastavíme strategii prodeje k Vaší spokojenosti. Potřebujete vyhotovit PENB a nevíte jak na něj? O to se samozřejmě postarám.

INZERCE

Základní kámen propagace nemovitosti. Chceme-li prodat za prémiovou cenu, musí být i prezentace prémiová. Fotodokumentace vyhotovená profesionálním interiérovým fotografem upoutá pozornost a vynikne nad ostatní průměrně kvalitní inzercí. Profesionálně zpracované půdorysy s rozvržením nábytku jsou samozřejmostí.

      

Obr. 1 Prodej RD Kunice u Prahy                    Obr. 2 Prodej pozemku Kamenice                  Obr. 3 Půdorys 3D

MARKETING A PROPAGACE

Pouhá inzerce a čekání na volající nestačí. Chceme-li prodat za co nejvyšší cenu, je třeba jít kupujícím naproti a maximalizovat zájem. Cílené placené kampaně na sociálních sítích s využitím poutavých fotografií a videa si dokáží získat pozornost. Více pozornosti znamená více zájemců, více zájemců znamená vyšší cenu.

SPOLUPRÁCE

Každý dobrý realitní makléř má několik poptávajících klientů. V České republice je v síti RE/MAX více než 1.200 realitních makléřů. V informačním systému evidujeme poptávky všech makléřu v síti a tyto jsou automaticky párovány s novými nabídkami. Spolupracuji rád, protože vím, že je to výhodné pro všechny strany.

KOMUNIKACE

Slyšeli jste už o makléřích, kteří se po získání zakázky odmlčeli a půl roku majitel netušil zda pro něj vůbec něco dělají? Skoncujme společně s takovými praktikami. V mém vidění světa jsou realitní makléř a prodávající klient partneři. Od počátku spolupráce až po její úspěšný závěr s klienty komunikuji a informuji je o všech aktivitách. Klient vždy ví, jaké konkrétní kroky pro něj dělám, v jaké fázi obchodu se nacházíme a co bude následovat.

BEZPEČNOST

Obáváte se, že zájemci na prohlídkách můžou být tipaři, že Vaší nemovitostí projdou desítky cizích a anonymních lidí? Poptávající vždy kvalifikuji již při telefonickém hovoru a prohlídky domlouvám pouze s vážnými a prověřenými zájemci. Těmto zájemcům dávám podepsat Protokol o prohlídce, kde jsou uvedeny jejich identifikační údaje. Díky tomu máte vždy přehled, kdo navštívil Váš domov.

PRÁVNÍ SERVIS

Nedílná součást mých služeb je kompletní právní servis poskytovaný prověřenou advokátní kanceláří. Ručím Vám za hladký a bezpečný průběh obchodu. Sami se můžete přesvedčit jaké přísné podmínky musí advokátní kancelář splňovat, aby byla zařazena mezi ty prověřené: http://www.remax-czech.cz/advokatni-uschovy-peneznich-prostredku/

PO-PRODEJNÍ SERVIS

Uhrazením kupní ceny a přepisem na katastru nemovitostí naše spolupráce nekončí. Rád své klienty hýčkám a proto starosti s pečlivým předáním nemovitosti novému majiteli můžete nechat na mě. Zpracuji podrobný předávací protokol a zařídím také přepis veškerých médií (elektřina, plyn, voda, aj.) včetně ohlášení nového vlastníka SVJ. Nevíte si rady s platbou daně? Připravím Vám daňové přiznání podložené znaleckým posudkem, které stačí pouze podepsat.

PROVIZE

Nejen, že se o vše postarám, ale také to zaplatím. Dost bylo realitních makléřů, kteří naslibují hory doly a poté tahají z klienta peníze na ověření podpisů, kolek na katastru, zpracování daňového přiznání, znalecký odhad apod. Větu "to není součástí provize" ode mě neuslyšíte. Domluvíme se na férové ceně za poskytnuté služby a tato cena je pro Vás konečná.

FÉROVÉ SLUŽBY

Svým klientům dávám volnost. Mým cílem není zavázat si Vás smlouvu, chci si Vás získat kvalitou svých služeb. Standardně proto nabízím možnost uzavření spolupráce na jeden měsíc. Poté můžete vyhodnotit, zda jste spokojeni a budete se mnou pokračovat. Najdete kupce pro svou nemovitost mezi svými známými? V tom případě jste mi ušetřili polovinu práce a já Vám na oplátku snížím o polovinu cenu svých služeb! Přijde Vám logické platit za holiče či kadeřníka až při odchodu? Mě také. Má provize je proto splatná až v okamžiku přepsání Vaší nemovitosti na nového majitele v katastru nemovitostí. Žádná splatnost podpisem kupní smlouvy nebo podáním návrhu na vklad!

ZASLOUŽÍTE SI KVALITNÍ SLUŽBY, KONTAKTUJTE MĚ A POZNEJTE ROZDÍL!

Volejte na telefonní číslo 724 234 559 nebo pište na martin.brezina@re-max.cz.

Počet let praxe v realitách: 4 Certifikovaný makléř dle normy ISO Realitní profesionál 1

Martin Březina

Martin Březina
Váš realitní specialista pro Prahu a okolí